FEATURED LISTINGS
- 1/26 26
- 1/36 36
- 1/35 35Open Sat 2AM-4PM
$669,500
6 Beds5 Baths4,975 SqFt1958 Mapmaker DR, Dacula, GA 30019
Single Family Home
- 1/19 19Open Sun 2AM-4PM
$364,000
4 Beds2.5 Baths2,368 SqFt244 Overlook RD, Covington, GA 30014
Single Family Home
- 1/12 12Open Sat 1PM-4PM
$370,000
4 Beds2 Baths1,626 SqFt462 Brown Bridge RD, Auburn, GA 30011
Single Family Home
Realtor & Team Lead
RECENTLY SOLD
- 1/43 43
- 1/34 34
sold
$175,000
35.3%$236,800
6 Beds3 Baths1,914 SqFt5810 Tree Line TER, Lithonia, GA 30058
Single Family Home
- 1/14 14
sold
$190,000
$190,000
4 Beds2 Baths1,152 SqFt72 Polar Rock RD SW, Atlanta, GA 30315
Single Family Home